עוגות מעוצבות לילדים | ורד עוגות באהבה
ליצירת קשר חייגו - 08-6416815


עוגות מעוצבות לילדים

היום יום הולדת ! היום יום הולדת! שיר המבשר על כניסתו של חתן השמחה או על כניסתה של עוגה שהיא חשובה כמעט כמו בעל השמחה. גם היא צריכה להיות היפה ביותר, חגיגית,מרשימה ושיזכרו איך נראתה למשך זמן רב. כולם מצלמים ומתגודדים סביבה , ממש הסלב של הערב.ואפילו כותבים סביבה שירים – איפה איפה איפה....איפה העוגה? הנה הנה הנה העוגה.

עוגות מעוצבות לילדים היה מאז ומעולם טרנד שלא נגמר בחגיגות ימי הולדת. גם אם אמא אפתה עוגות טבעת, חתכה לשניים והפכה את שני החצאים לצורת פרפר, קישטה בסוכריות עדשים וקרם שוקולד היו עוגות מעוצבות לילדים יוצרת התרגשות במסיבה. וכמובן אם הוזמנו עוגות מעוצבות לילדים מקונדיטוריה כשהן מצופות קצפת או קרם שוקולד חלקלק ומבריק ומעוטרות בורדים ממרגרינה, גם אז הייתה ההתרגשות רבה.

עוגות מעוצבות לילדים בצורות ובדגמים שונים

 עתה ניתן למצוא עוגות מעוצבות לילדים מבצק סוכר או מקרם חמאה. אז כל ילד יכול להגשים את חלומו בעוגה, או לצרף עוגות מעוצבות לילדים לפנטזיית יום ההולדת. לעשות יום הולדת בנושא ספיידרמן והעוגה תהייה עוגה של ספיידרמן. יום הולדת בנושא פיות ועוגת פיות חלומית. יום הולדת בנושא של אבירים ודרקונים והעוגה תהיה עוגת מבצר או עוגת דרקון דמיונית.

איך יוצרים עוגות מעוצבות לילדים?

יש דרכים שונות ליצור עוגת מעוצבות לילדים . אפשר ליצור עוגות מעוצבות לילדים בצורה של הדמות , כמו למשל עוגה בצורה של מיקי מאוס. הדמות כולה מכף רגל ועד ראש. אותה מצפים בקרם חמאה על פי הצבעים של הדמות. ואפשר גם ליצור את עוגת המיקי מאוס מבצק סוכר. על עוגה מרובעת או עגולה מניחים בצק סוכר יוצרים את התפאורה ומפסלים את דמותו של מיקי מאוס. דרך נוספת היא לצייר על בצק סוכר. בטכניקה של ציור בצבעי מים מציירים על הבצק סוכר בערת מכחולים וצבעי מאכל וניתן להגיע לדיוק מרבי בהתאם לדמות.

עוגות מעוצבות לילדים יכולות בהחלט גם להיות עוגות טעימות מאוד. היופי והטעם יכולים להיות שלובים יחד באותה הרמה. ואין חגיגה בלי עוגות מעוצבות לילדים, זו כמעט האורחת החשובה ביותר במסיבת יום ההולדת. חלק מהאטרקציות ומטקס יום ההולדת.


| חזור למעלה
  | מאמרים | קישורים |
 ורד עוגות באהבה- באר שבע, טלפון: 08-6416815 נייד: 054-7661681
לייבסיטי - בניית אתרים